Şeker’a

Şeker’a

Karabük’de 50 yıllık ticari tecrübenin birikimi ile gıda sektöründe marka haline gelmiş Şeker’a stratejilerini, misyonu doğrultusunda, faaliyet gösterdiği perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırmıştır.

 

Aden İnşaat

Aden İnşaat

Karabük’de 50 yıllık ticari tecrübenin birikimi ile gıda sektöründe marka haline gelmiş Şeker’a grubunun ikinci nesil üyelerinin kurduğu Aden İnşaat Müh. Ltd. Şti. 2009 yılından itibaren inşaat taahhüt alanında faaliyetini sürdürmektedir. 

Kaşet

Kaşet
Tamamen katkısız ve geleneksel Türk sucuğu sevenlere ŞEKER'A kalitesi ve güvenilirliği ile gerçek kangal sucuk. Sucuk, pastırma ve kavurma ürünlerimizin tamamı yüzde yüz dana etinden üretilmektedir ve bütün ürünlerimiz Türkiye ve Avrupa Birliği Gıda, Hijyen ve Kalite standartları yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir.

Pro Yem Bayiliği

Pro Yem Bayiliği
ŞEKER'A hayvancılığın ihtiyaç duyduğu ürün çeşitliliğini yetiştiricilerimizin hizmetine sunmak amacı ile ülkemizin farklı bölgelerindeki değişen iklim, ırk, besleme ve ahır şartlarına en uygun yemi önerebilmek için geniş ürün yelpazesini müşterileri ile buluşturuyor.